На Буковині прикордонники виявили цигарковий трубопровід, який вів до Румунії (ДОДАНО ВІДЕО)

ДОСВІД ЗАКАРПАТТЯ /

На кордоні з ЄС прикордонники Чернівецького загону локалізували трубопровід для переміщення сигарет. Вчора, 9 вересня, близько півночі, прикордонним нарядом відділу «Порубне» виявлено прим’ятість трави поблизу кордону з Румунією. Оглянувши прилеглу місцевість охоронці кордону натрапили на недобудований трубопровід, який пролягав неподалік загороджувального паркану, в бік кордону. Прокладені ґрунтові комунікації з каналізаційних труб, сягали близько 10 метрів.


Як повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону, згодом стражі кордону знайшли й решту матеріалів для подальшого будівництва трубопроводу, які неподалік були добряче замасковані. Крім труб, копачі залишили бухту синьо-жовтої нитки на 120 метрів, за допомогою якої скоріш за все мали перетягувати свій товар через кордон.

Аби познайомитися з трубопрокладчиками прикордонники виставили додаткові прикордонні наряди. І не дарма, вже на світанку, 10 вересня, вони затримали двох місцевих мешканців Глибоцького району. Останні, мабуть, мали продовжити роботи над прокладання майбутнього контрабандного каналу, адже, в автомобілі «БМВ», польської реєстрації, яким прибули хлопці прикордонники виявили необхідний інвентар.

За попередньою інформацією чоловіки прокладали трубопровід через українсько-румунський кордон для подальшого переміщення сигарет, а можливо й іншого товару до Румунії.

За порушення законодавства прикордонних питань, одного із затриманих прикордонники притягнули до адміністративної відповідальності.

Фото ЧПЗ

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=115722” Об этом сообщает surplus.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя