На Волині з початком роботи TruCam на дорогах зменшилася кількість ДТП


На Волині з початком роботи TruCam на дорогах зменшилася кількість ДТП. Про це повідомляють патрульні у Facebook. Об этом сообщает goodnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

На дорогах М-07, М-19 та Н-22 продовжують працювати екіпажі патрульних з приладом для вимірювання швидкості TruCam.
Від початку року винесено 7 тисяч постанов за перевищення допустимої швидкості.
Нагадаємо, в населених пунктах можна їхати зі швидкістю не більше 50 км/год: цим ви збережете життя собі та іншим.

Про наявність екіпажів з приладом свідчать відповідні дорожні знаки.
Віднедавна, з ініціативи очільника волинських патрульних Андрія Крутня, на трасі Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне встановлено додаткові дорожні знаки 5.70 «Фото-, відеофіксування порушень Правил дорожнього руху». Відповідну вимогу Службі автомобільних доріг видали поліцейські відділу безпеки дорожнього руху УПП. Зокрема, дорожні знаки встановлені в населених пунктах Фалемичі, Микуличі, Березовичі, Війниця, Затурці, Торчин.

За інформацією відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП, кількість автопригод на ділянках, де вимірюють швидкість, знизилась, порівняно з минулим роком. Попри це, найпоширенішою причиною ДТП залишається перевищення швидкості.
На трасі М-07 «Київ-Ковель-Ягодин» від початку року сталось 22 ДТП з постраждалими, що на 24% менше, ніж за аналогічний період минулого року, на трасі M-19 «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече» – 20 ДТП, що на 9% менше, ніж за аналогічний період минулого року, на трасі Н-22 «Устилуг-Луцьк-Рівне» – 32 ДТП, що на 3% менше, ніж за аналогічний період минулого року.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/na-volyni-z-pochatkom-roboty-trucam-na-dorohakh-zmenshylasia-kilkist-dtp/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя